Facebook
KurucumuzKimNedenNasılNerede

NEDENİKİNCİ
RADYOLOG GÖRÜŞÜ


Hastalara Temel Bilgilerin Sunumu

Hastalığınız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, sizin bakımınız ve tedavi seçenekleri konusunda daha iyi kararlar almanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle size, kapsamlı, kişiselleştirilmiş radyolojik ikinci bakı yaklaşımı ve hastaları bilgilendirmek üzere dizayn edilmiş Yeni Nesil Sağlık Danışmanlığı ile hizmete hazırız.

Neden İkinci Bir "Radyolog Görüşü"?

Hastaların, filmlerini gerçekten okuyan ve raporlayan doktorlara ulaşma zorluğu nedeniyle, hastalar yada doktorlarının hastalık hakkında oluşan şüpheler ile kafa karışıklığında veya teşhisten emin olmadıklarında, Radyolog Görüşü onlara yepyeni taze bir bakış açısı sağlar.

 • Birçok hasta, filmlerini okuyan ve raporlayan radyolog doktorlarla asla konuşma şansı bulamaz. Doktorunuz filminizin detaylarını "normal" yada "anormal" olmanın ötesinde yeniden gözden geçirip uzman biriyle tartışamayabilir. Bu zaman darlığından ve/yada bilgi yetersizliğinden kaynaklanabilir.

 • Biz radyoloji raporlarınıza değil, çekilmiş filmlerinize YEPYENİ VE TAZE BİR BAKIŞ AÇISI ortaya koyuyoruz. Bu da doktor-hasta ilişkisindeki boşluğu göz kamaştırıcı bir şekilde doldurmaktadır.

 • Biz hastalarımızı filmleri hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirmek için kendilerine telefonla yada yüz yüze görüşme imkanını da sunuyoruz. Böylece hastalık ile ilgili bulguları gerçek zamanlı olarak hastalarımızla paylaşmış ve onlara bilgi vermiş oluyoruz.

 • Yakın bir zamanda sizin bildiğiniz birçok yabancı dilde de servis vermeye ve iletişime başlayacağız.

Bugünün karmaşık sağlık labirentinde, hastaların doğru yolu bulmasına yardımcı olmak için ikinci bir görüş sunma konusunda, Radyolog Görüşü hocalarının ve doktorlarının uzun yıllara dayanan ve kanıtlanmış bir geçmişi vardır.

 • Hocalarımızın ve Radyologlarımızın tümü Türkiye ve yurt dışında, önde gelen Tıp Fakültelerinde eğitim görmüş, üst düzey hastane ve tıp merkezlerinde çalışmış çok deneyimli ve konusunun uzmanı doktorlardır.

 • Burada sunduğumuz hizmetlerin sonucu olarak hastalarımızın çoğu, gereksiz, sıkıntılı ve pahalı tıbbi tedavilerden kurtulmuşlardır. Bir kısım hastalarımız da onları sıkıntıya sokan ağrı veya hastalıklarının gerçek nedeni ilk kez öğrenip etkili bir tedavi aramaya koyulmuşlardır.

Günümüz şartlarında Tıbbi Hatalarla sık karşılaşılmaktadır.

 • Amerika'daki Tıp Enstitülerine göre her yıl binlerce hastaya yanlış teşhis konulmaktadır.
 • Tıbbi hatalar, trafik kazası ve meme kanserinden daha yüksek oranda önde gelen ölüm nedenlerinden olup sekizinci sıradadır.
 • Tüm radyolojik/tıbbi görüntüleme değerlendirmeleri göz önüne alındığı zaman, anormal çalışmalarda hata oranının %33'lere ulaştığından bahsedilmektedir.
 • Genel radyolojik görüntüleme çalışmalarının çoğunda %2 ile %20 arasında değişen uyumsuz oranlarda tıbbi hatalar rapor edilmiş olmasına rağmen, bazı çalışmalarda daha yüksek oranlarda tıbbi hatalar saptanmıştır.

Objektif ön yargısız görüşler

 • İşçi Tazminatı, İş Kazası, Kişisel Yaralanma, Malpraktis, Tıbbi Hata gibi bazı özel durumlarda objektif ikinci bir görüş alınması çok önemlidir.
 • Biz filmlerinizi tamamen objektif, tarafsız ve hiçbir art niyet olmaksızın okuyup raporlamaktayız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.