Facebook
KurucumuzKimNedenNasılNerede

BİZ KİMİZ

ÖZEL RADYOLOĞUNUZ

Misyonumuz, kapsamlı ve kendilerine özel radyolojik ikinci görüş değerlendirmeleri ile hastalarımızı bilgilendirmektir.

Radyolog Görüşü, hastanın doğrudan ulaşabileceği, deneyimli uzmanlarca verilen radyolojik ikinci görüş önerilerinin parlayan bir örneğidir.

Yeni Nesil Sağlık Danışmanlığı, Radyolog Görüşü'nün kurucusu Prof.Dr.Mustafa ÖZATEŞ'in bir vizyonudur.

Ünlü bir Radyoloji Uzmanı olan Prof.Dr.Mustafa ÖZATEŞ, sağlık hizmeti veren ekibi ve hayati bir parçası olan hastaları ile işbirliği ve katılımı maksimuma çıkarmayı bir ihtiyaç olarak görmektedir.

Yeni Nesil Sağlık Danışmanlığı, hastalarımızı, hastalıkları hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirmek için dizayn edilmiş kapsamlı ve size ait radyolojik ikinci değerlendirme yaklaşımıdır.

Online radyolojik ikinci görüş hizmetlerinde lider servis olarak, hastalara dünyanın herhangi bir yerinden, onların filmlerine doğru, kapsamlı ve yüksek kaliteli bir değerlendirme sağlayacak lider radyogların bulunduğu bir merkeze direkt olarak ulaşarak, en faydalı tedavi seçenekleri için gerekli bilgilere sahip olmalarını sağlıyoruz.

Yandal uzmanlığı gerektiren değerlendirmelerimizin özelliği, kendi alanlarında uzman en iyi radyologlar tarafından, yüksek kaliteli, ayrıntılı, iyi yazılmış raporlar olmasıdır.
Radyolog Görüşü doktorları aşağıda yazılı olan alanlarda çok deneyimlidir:

  • Nöroradyoloji
  • Ortopedi/Kas-İskelet Sistemi Görüntüleme
  • Tüm Vücut Görüntüleme (Ultrason, MRG - emar, BT, Röntgen)
  • Çocuk Radyolojisi
  • Kadın Sağlığı ve Görüntüleme (meme ve jinekolojik görüntüleme - rahim, yumurtalık)
  • Anjiyografi, Damarsal ve Girişimsel Radyoloji
  • Nükleer Tıp, PET-BT, Sintigrafi.


Ücretler

EKİBİMİZE KATILIN

EKİBİMİZ

YRD. DOÇ. DR. MUSTAFA MENTEŞ

Dr.Mustafa Menteş 1967 Uzunköprü Edirne doğumludur. İlk ve orta öğretimini Uzunköprü’de tamamladıktan sonra, liseyi Kabataş Erkek Lisesinde tamamladı. Trakya Üniversitesi Tıp fakültesini derece ile bitirdikten sonra ihtisasını yapmak üzere Avusturya’ya gitti. Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesinde radyoloji ihtisasını tamamlayan Dr.Menteş aynı üniversitede kesitsel görüntülemede üst ihtisas yaptı.

1998 yılında Türkiye’ye dönen Dr.Menteş Taksim Alman hastanesi radyoloji bölümünde önce kesitsel görüntüleme bölüm sorumlusu, daha sonra radyoloji departman sorumlusu olarak uzun yıllar çalıştı. 2008-2012 yılları arasında Taksim Alman hastanesinin başhekimi ve medikal direktörü olarak görev alan Dr.Menteş, 2010-2014 yıllarında Yeni Yüzyıl Üniversitesi tıp fakültesinde Yard.Doç.Dr. olarak öğretim üyeliği yaptı.

2014 yılında Açık Emar Ataşehir görüntüleme merkezi kurucu üyeleri arasında yer alarak merkezin sorumlu radyolog ve mesul müdür görevini üstlendi.

Kesitsel görüntülemede uzman olan Dr.Menteş özellikle koroner BT inceleme ve erken tanı görüntüleme teknikleri ile ilgileniyor.
AV.CANBEY AVŞAR

 

1969 K.Maraş doğumlu,1988 yılında Konya Sağlık Meslek Lisesinden dönem birincisi olarak mezun oldu.

Aynı yıl girdiği Üniversite sınavlarında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı. İstanbul Sağlık Müdürlüğüne Sağlık Memuru olarak atanıp görev yapmakta iken Üniversite eğitimine de devam ederek 1993 yılında mezun oldu.

Uzun yıllar İstanbul Sağlık Müdürlüğünün muhtelif birimlerinde idarecilik yaptı. En son Sağlık Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte iken istifa ederek Avukatlık yapmaya başladı.

Özellikle Sağlık ve Memur hukuku konularında çalışmaktadır. Birçok sivil toplum kuruluşlarının kuruluşuna öncülük edip yöneticiliğini de yaparak sivil ve sosyal hayatın içinde aktif görev aldı.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.